Paykasa Mobil Ödeme

Paykasa Mobil Ödeme

6 Nisan 2019 Kategorilendirilmemiş 0

Mobil ödeme ile Paykasa satın alarak, ön ödemeli kartın alınabilmesine imkan tanıyan sayılı bayiler arasında bulunduğumuzu dile getirmek isteriz. Paykasa ihtiyacı olan müşterilerimiz bizlerle iletişime geçip ödeme gerçekleştirerek kartı teslim alabilmektedir. 7/24 destek veren canlı destek ekibimiz, kart bilgilerini ödeme yapıldıktan hemen sonra teslim etmektedir.

Mobil Ödeme ile Paykasa Almak

Müşterilerimize ödeme opsiyonu olarak mobil ödeme alternatifini sunmamız, birçok satış yapabilmemize imkan tanımıştır. Bu sayede müşterilerimiz herhangi bir hususta sorun yaşamadan bizleri tercih edebilmektedir. Paykasa kart satışlarını güven altında gerçekleştirdiğimizden dolayı müşterilerimizin bizleri tercih etme esnasında sorun yaşaması imkansız bir durum haline gelmektedir. Paykasa fiyatlarımız, müşterilerimizin bütçelerine makul yaptığımızdan dolayı ekonomik sorunlar da yaşanmıyor. Her bütçeye makul bakiye alternatifi bünyemizde barınıyor. Bu sayede müşterilerimiz yurt içi ve yurt dışı alışverişlerini daha basit, daha ekonomik bir düzeyde gerçekleştirebilmenin keyfini yaşamaktadır. Firma olarak müşterilerimize her şeyden önce güven vermekteyiz. Güven veriyor oluşumuz, sektörde lider bayiler arasında yer almamıza da sebebiyet vermiştir. Kredi Kartı, havale ya da mobil ödeme tekniği ile ödeme yapabilirsiniz.


Kartın alınabilmesi için ilk etapta hangi bakiyenin satın alınacağı müşteri tarafından belirlenir. Müşteri tarafından bakiye belirlenmesi sonucunda gereken prosedürler gerçekleşir ve ödeme yapılması tarafımızca beklenir. Müşterimiz Paykasa için ödeme yaptığı taktirde ve canlı destek ekibimizle bu ödeme bildirimini gerçekleştirdiği esnada kart bilgileri teslim edilir. Canlı destek ekibimiz 7/24 hizmet verdiğinden dolayı herhangi bir biçimde sorun yaşanması imkânsızdır. Çünkü müşterilerimizin basit bir biçimde kartı teslim alabilmeleri, bizler için fazlasıyla önemlidir. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimiz ile aramızda olan ticaret ilişkisinin olumsuz etkilenmemesi, önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Bu yüzden herhangi bir güven soruni oluşmaması için gereken önlemleri almaktayız.

Paykasa Mobil

Mobil ödeme ile Paykasa kart sahibi olabilirsiniz 7/24 canlı desteğimiz ile bağlantıya geçerek güncel Mobil ödeme fiyatlarını sorabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizin atacağı link ile alışverişinizi tamamlayıp saniyeler içinde Paykasa kart sahibi olabilirsiniz. Ön ödemeli kartların eskilerinden olan ve güvenilirliğini kanıtlamış paykasa kart mobil ödeme ve kredi kartı ile sahip olabilirsiniz.
Biliyorsunuz ki Paykasa kart ile ödeme gerçekleştirdiğiniz sitelerde yada programlarda tamamıyla güven altındasınız. Bahis alanında da geçerli olan Paykasa kart sizin şahsi bilgilerinizi ve kart bilgilerinizi güven altına almaktadır. Ödeme sistemlerinde Paykasa olan tüm sitelerde Paykasa kartı güven ile kullanabilmeniz mümkün. Kullandığınız hat ile faturalarınıza yansıtarak mobil ödeme gerçekleştiren Paykasa reseller olan firmamız ile rahatça ön ödemeli kart sahibi olabilirsiniz. Risk olmadan Paykasa kartınızı mobil ödeme ile Paykasa satın almak çok basit ve kolay hale gelmiştir.
Birçok sitede ödeme kartı olarak geçen kartınızı zamandan ve paradan tasarruf ederek kullanabilmeniz mümkün. Canlı desteğimiz ile bağlantıya geçerek mobil ödeme ile paykasa kart satın almak istiyorum demeniz yeterlidir. Paykasa kartın ucuz ve güvenilir olması alışveriş severler için Paykasa kartı en fazla kullanılan ön ödemeli kart haline getirmiştir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir