Paykasa Nedir?

Paykasa Nedir?

20 Mart 2019 Kategorilendirilmemiş 0

Paykasa internet alışverişinin hızla yaygınlaştığı sanal ortamda kullanımı oldukça basit ve güvenilir sanal bir koddur. Paykasa’nın varoluş amacı sanal ortamda hiçbir şahsi/özel bilgilerinizi paylaşmaya gerek kalmadan gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapmanıza yardımcı bir ödeme aracıdır. Paykasa çoğu alışveriş sitesinde geçerli, kullanımını son derece kolay bir kurgu üzerine kurmuş deyim yerinde ise internet alışverişine yeni bir bakış açısı getiren bir sanal koddur.

Paykasa Nedir? Ne amaçla ortaya çıkmıştır?

İnternet alışverişlerin de ivmenin gün geçtikçe hızla yukarı doğru çıkması sonucu maalesef ki bu oldukça basit ve zamanımızın bize kalmasını sağlayan sanal alışveriş sisteminin olumsuz yönleri de olmuştur. Bu olumsuzlukların kuşkusuz ki en başta sanal ortamda bütün bilgilerinizi paylaşarak alışveriş yapmanız sırasında ortaya çıkan dolandırıcılıklara önlem amaçlı hizmetinize sunulmuştur.

Paykasa sanal ortamda güvenle alışverişini yapabilmeniz amaçlı çoğu güvenlik tedbirlerini öngörerek kurulanan ödeme sistemidir.

Sizler sanal ortamda paykasa ödeme sistemi ile alışverişinizi yaparken kendinizi oldukça güvende hissedebilirsiniz. Çünkü Paykasa satın alırken firma ile hiçbir özel bilginiz paylaşmadınız. Bu bile sizin içinizi rahatlatmak ve Paykasa ödeme sistemini tercih etmeniz için geçerli bir nedendir.

Paykasa Nedir?Paykasa ne kadar süre geçerlidir?

Birçok Paykasa bayisinin satış ortamında sürekli karşılaştığı sorulardan biridir. Paykasa kullanım süresi bir yıldır ve siz satın aldığınız Paykasa kodunuzu hiç kimse ile paylaşmadığınız süre içinde bir yıl içinde hiçbir problem yaşamadan kullanabilmeniz mümkün. Paykasa reel bir kart mı? Yoksa sanal bir kod mu? Sorusu da bir diğer sık karşılaşılan sorulardan biridir.Paykasa ilk önce 19 haneden oluşan sanal bir koddur. Paykasa kodu kredi kartı vs. gibi bir benzerliği bulunmamaktadır. Paykasa bayisinden size 19 rakamdan oluşan Paykasa kodunuz teslim edilir ve sizde alışveriş yapacağınız sitenin Paykasa ödeme opsiyonu olan kısıma 19 haneli kodunuzu girerek alışverişinizi yapmanızı sağlar.

Paykasa bir ön ödeme ile sahip olacağınız bir kredi kartıdır.
Paykasa Nedir ; paykasa bir ön ödeme ile sahip olacağınız bir kredi kartıdır. Diğer Kredi kartlarından farkı ise karta daha önceden ödeme yapılmasıdır. Sitemiz üzerinden ucuz paykasa al t,sekmesii ile makul fiyatlara dilediğiniz kadar “paykasa” alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden paykasa alma prosedürleri konusu ile ilgili yardım almak için çevrimiçi olarak müşteri hizmetlerimizden bizimle iletişimi geçebilirsiniz. İster paykasa almak, dilerseniz’de paykasa bozmak hakkında hesaplama aracından paykasa fiyatlarını hesaplanmaktadır.

Paykasa Bozdurma

Güvenilir paykasa bozan firmalar arasında gözünüzü kapatarak seçeceğiniz sitemizden bu bağlamda Yasal olarak paykasa bozdurma yapabilirsiniz. günün he saati boyunca canlı destek alacağınız sayfamız üzerinden anlar içinde canlı destek ekibimizde paykasa bozdurmanız için yardım alabilir veya gereken adım ve teknikleri inceleyebilirsiniz. Sayfamızda paykasa bozdurulma ile ilgiliki gerek bütün ayrıntılı bilgiler okuyarak karar vermenizi öneririz. Merak ettiğiniz yada aklınıza takılan sorularınızı rahatça sitemizin iletişim bölümündeki telefon numaralarından bütün soruları bize çekinmeden sorabilirsiniz. Sizde kayıtlı oldu paykasa bayi internet site üzerinden alacağınız paykasa ile istediğiniz oyun sitesine para yatırabilir ve aynı teknik ile güvenle para çekebilirsiniz

Paykasa bir ön ödeme ile sahip olacağınız bir kredi kartıdır.
Paykasa Nedir ; paykasa bir ön ödeme ile sahip olacağınız bir kredi kartıdır. Diğer Kredi kartlarından farkı ise karta daha önceden ödeme yapılmasıdır. Sitemiz üzerinden ucuz paykasa alımıile makul fiyatlara dilediğiniz kadar “paykasa” alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden paykasa alma prosedürleri konusu ile ilgili yardım almak için çevrimiçi olarak müşteri hizmetlerimizden bizimle iletişimi geçebilirsiniz. İster paykasa almak, dilerseniz’de paykasa bozmak hakkında hesaplama aracından paykasa fiyatlarını hesaplanmaktadır.P

Paykasa Nerelerde ve Neden Tercih Ediliyor?

Günümüzde çoğu alışveriş siteleri ve bahis sitelerine ödeme tekniği olarak kullanılması komisyon farkının az olması ve Euro para birimi baz alınarak verilmesi karta olan ilgiyi epey arttırmıştır Ön ödemeli sanal kart olarak aklınıza güvenilir paykasa bozan firmalar hangisi gibi sorularda da gelebilir. Bu hususta genellikle 7 gün 24 saat ulaşacağınız firmamız paykasa bozdur konusu ile ilgili yasal olarak prosedür yapmaktadır. Paykasa kart yalnızca ödeme yaptığınız tutarı içinde barındırır. diğer bir siteye girdiğinizde kart bilgileriniz çalınsa dahi hiçbir biçimde 3.şahıslar tarafından paylaşılmaz.
Paykasa’ya katılmak ve kayıt olmak sitemiz üzerinden yalnızca anlarınızı alacaktır. Öncelikle güvenilir paykasa satan firmalar arasından bizi tercih ettikten sonra sizden istenilen verileri en doğru bir biçimde doldurduktan sonra gönder tuşuna basmaktır. Daha sonra size gönderdiğimiz e-postaya kaydınızı tamamlamak için Size e-posta ile gönderilen bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Paykasa Kart ile alışveriş esnasında herhangi bir problem yaşarsanız sitemiz canlı destek bölümünden , yardım alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir